.
اطلاعات کاربری
درباره ما
دوستان
خبرنامه
آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

بهترین زمان شارژ کپسول آتش نشانی

اگرچه بسیاری آب را مخالف آتش می دانند، اما آب بهترین ماده برای خاموش کردن آتش نیست. فوم آتش نشانی که با نام کف آتش نشانی نیز خوانده می شود، یکی از اصلی ترین مواد مورد استفاده جهت اطفای حریق به حساب می آید. کف آتش نشانی، در واقع توده ای مملو از حباب های کوچک هواست و چون چگالی کمی دارد، مانند یک پتو، منبع حریق را می پوشاند. کپسول های آتش نشانی نیز غالبا از همین ماده پر می شوند و تا قادر باشند در صورت بروز آتش سوزی، فورا به اطفاء آن کمک کنند. البته، مانند هر چیز دیگری، کپسول آتش نشانی نیز تاریخ تولید و انقضا دارد و به مرور خواص خود را از دست می دهد و حتی ممکن است مشکل ساز شود. بنابراین، در این مقاله، قصد داریم شما را با بهترین زمان شارژ کپسول آتش نشانی آشنا کنیم.

معمولا بر روی بدنه کپسول های آتش نشانی اطلاعاتی از جمله، برند تولید کننده، توضیحات لازم، نحوه استفاده و تاریخ انقضا درج شده است. توجه داشته باشید که این تاریخ انقضا مربوط به فوم داخل آن هاست و لزوما به این دلیل نیست که بعد از گذشت اتریخ انقضا، دیگر نمی توانید از کپسول استفاده کنید، بلکه باید برای شارژ مجدد آن اقدام کنید.

علاوه بر این، هر زمان که از کپسول آتش نشانی استفاده کنید، باید فورا دوباره آن را شارژ کنید؛ چرا که کپسول های اطفای حریق پودر و گاز یا آب و گاز، تحت فشار گاز پر می شوند تا محتوا را با فشار روی آتش بپاشند. به این ترتیب، با کوچک ترین ضربه ای که به اهرم کپسول های آتش نشانی وارد شود، آب بندی بدنه از بین رفته و با گذر زمان به تدریج گاز داخل آن تخلیه می گردد.

این که محتویات فوم داخل کپسول فاسد شود بسیار کم است و به ندرت پیش می آید که چنین اتفاقی رخ دهد. حتی ممکن است تا به حال از کپسول خود هیچ استفاده ای نکرده باشید و ضربه ای هم به آن نخورده باشد اما با این حال ضرری ندارد اگر هر سال آن را دوباره شارژ کنید. هرچه باشد به هنگام شرایط بحرانی، شاید فرصت پشیمانی وجود نداشته باشد.

حال که با اهمیت شارژ کپسول آتش نشانی آشنا شدید، باید بدانید که بهترین زمان برای شارژ مجدد یک سال است. یعنی هر سال باید با مراجعه به شرکت های مورد تأیید سازمان آتش نشانی، کپسول های خود را دوباره شارژ کنید. با این حال، در مورد کپسول هایی که با گاز کربن دی اکسید یا co2 پر شده اند، می توانید این کار را هر دو سال یک بار نیز انجام دهید. لازم به ذکر است زمان اعلام شده تنها در شرایطی صحیح است که شما در این مدت از کپسول آتش نشانی استفاده نکرده باشید و ضربه ای به آن وارد نشده باشد. در غیر این صورت، باید فورا کپسول خود را برای شارژ و سرویس شدن به مراکز مربوطه ببرید.

منبع : https://azarkavin.com/news/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%DA%A9%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C

 :: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : پنج شنبه 29 دی 1401
.

سیستم سفارش كار (دستور کار)

اساس برنامه CMMS، دستور کار است. سیستم سفارش کار (دستور کار) به شما امكان می­دهد كه دستور کارها را ایجاد کرده، چاپ بگیرید و كامل كنید. این سیستم همه تعمیرات پیشگیرانه و اصلاحی را هنگامی كه كار در حال انجام است و یا برای اجرا در آینده برنامه ­ریزی شده است، ذخیره می­كند. این سیستم همچنین می­تواند به عنوان یك ابزار کارآمد برای تخمین هزینه ­ها مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی كه شما اطلاعات مربوط به نیروی كار، مواد و هزینه­ های بیرونی را وارد كردید، سیستم هزینه پروژه را تخمین می­زند.

شما باید بتوانید هم كارهای غیرمترقبه (اضطراری) و هم كارهای برنامه­ ریزی شده را هماهنگ كنید. دستور کار را می­توان برای یك قطعه از تجهیزات ایجاد کرده و با یك حساب خاص و یا چند حساب مختلف آن را شارژ كرد.

همه نیازمندی­ های كاری از طریق سیستم سفارش کار (دستور کار) و یا ماژول دستور کار ایجاد می­شوند. چنانچه یك ماژول درخواست کار مورد استفاده قرار گیرد، هر درخواست به یك دستور کار تبدیل می­شود. اطلاعات در آنجا باقی می­مانند تا كار تمام شود. پس از تكمیل شدن كار، اطلاعات به فایل سوابق كاری منتقل می­شوند.

ماژول درخواست دستور کار: سازمان­ هایی كه در آنها افراد مختلف تقاضاهای كاری را ارائه می­كنند، با مشكل ارائه رسمی تقاضاها روبه ­رو هستند. گاهی اوقات افراد دست نوشته ­ها را دور می­اندازند، گاهی تماس تلفنی می­گیرند و گاهی نیز یك کارشناس، تكنسین نگهداری و تعمیرات را در حال تعمیر تجهیزات می­بیند و از او به صورت شفاهی می­خواهد كاری را انجام دهد كه فقط چند دقیقه وقت او را می­گیرد

اولویت: كد اولویت ­بندی برای این كار، اهمیت كار را مشخص می­كند (از شماره ­های 1 تا 10 و یا هر الگوی دیگری كه مایل باشید، استفاده كنید). اغلب CMMS­ها فیلد اولویت را ارائه می­كنند، اما آن را برای اهداف دیگری غیر از ذخیره كردن اطلاعات استفاده نمی­كنند. باید اولویت ­بندی به منظور اهداف زمان­بندی مورد استفاده قرار گیرد.

وضعیت ­ها : وضعیت، دستور کار را نشان می­دهد. این فیلد به هر كس این امكان را می­دهد كه وضعیت كار را به عنوان مثال، در انتظار تصویب و یا در انتظار مواد مشاهده كند.

نوع فعالیت: نوع فعالیت برای این کار، به عنوان مثال، پیشگیرانه، اضطراری، تعمیر، و پروژه می­باشد. این بخش می­تواند توسط كاربر تعریف شود.

كد خرابی : كد خرابی مناسب این كار، مشكلات دستگاه را شرح می­دهد. این بخش نیز می­تواند توسط كاربر تعریف شود.

كد کار : كد عملیات برای این كار، كارهای صورت گرفته برای حل مشكل را شرح می­دهد. پس از مدتی شما تاریخچه خوبی در اختیار خواهید داشت.

نیروی كار : به شما این امكان را می­دهد كه شناسه افرادی را كه برای انجام این كار برنامه ­ریزی شده­اند و زمان تخمینی برای انجام كار، را وارد كنید. شما می­توانید چندین تخصص را وارد كنید. به عنوان مثال، نصب یك دستگاه ممكن است به برقكار، مكانیك و نجار نیاز داشته باشد

سفارش ­های دستور کار

 • كمبود قطعات دستور کار (تعداد دستور کار، تعداد قطعه مورد نیاز، تعداد قطعه موجود، تعداد قطعه سفارش داده شده، مقدار كمبود)
 • دستور کار فعال (تعداد دستور کارهای بلاتكلیف در طول یك دوره زمانی)
 • دستور کار منقضی (همه دستور کارهای منقضی شده در طول یك دوره زمانی)
 • نیازمندی­ های مواد دستور کار (شماره قطعه، تعداد دستور کارها، مقدار مورد نیاز، مقدار موجود، مقدار سفارش شده)
 • نیازهای نیروی كار دستور کار (گروه تخصصی، شماره دستور کار، تعداد ساعت موجود و مورد نیاز)
 • جزئیات دستور کار (شماره دستور کار، تاریخ، توضیح كار)
 • خلاصه تعطیلی (شماره حساب، تعداد دستور کارها، گروه، كد خرابی، هزینه)
 • فعالیت (گروه، شماره دستور کار، درصد دستور کارها بر اساس گروه)
 • اجرا (شماره دستور کار، تاریخ درخواست، تاریخ تكمیل، اختلاف (روز)، درصد تكمیل شده در زمان)
 • خلاصه هزینه (شماره دستور کار، هزینه نیروی كار، هزینه موارد، هزینه بیرونی، هزینه كلی)
 • خلاصه نیروی كار (شماره دستور کارع ساعت، هزینه نیروی كار)
 • خلاصه مواد (شماره دستور کار، شماره قطعه، هزینه مواد)
 • سوابق دستگاه (شماره دستگاه، هزینه تخمینی، هزینه واقعی، درصد واریانس)

منبع : https://pscmms.com/2022/12/13/workorder/

 


:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : پنج شنبه 29 دی 1401
.

فواید آمینو اسید برای گیاهان آپارتمانی


آمینو اسیدها ترکیباتی آلی و متشکل از عناصر کربن و هیدروژن هستند که به عنوان پیش ساز برای ساخت پروتئین‌ها به کار می‌روند. بیش از 100 نوع آمینو اسید در زمین وجود دارد که واحدهای سازنده‌ی میلیون‌ها نوع پروتئین می‌باشند؛ این پروتئین ها در ساختار همه‌ی موجودات زنده وجود دارد و نقش اساسی در حیات آن‌ها دارد، به همین دلیل آمینو اسیدها به عنوان اساس زندگی شناخته می‌شوند. بنابراین وجود آمینو اسید برای رشد و سلامت گیاهان ضروری است. استفاده از کودهای اسید آمینه برای گیاهان فواید زیادی به دنبال دارد.در این مقاله به چند مورد از فواید آمینو اسید برای گیاهان آپارتمانی اشاره می‌کنیم.

افزایش فتوسنتز

وجود آمینو اسیدها برای ساخت مولکول کلروفیل که مسئول فتوسنتز یا غذاسازی در گیاه است ضروری می‌باشد. کلروفیل انرژی نور خورشید را جذب می‌کند و با استفاده از آن سنتز کربوهیدرات را از کربن دی اکسید و آب انجام می‌دهد. تولید کلروفیل بیشتر در گیاه منجر به سبز شدن و شادابی گیاه می‌شود. همچنین آمینو اسید می‌تواند باعث کنترل رطوبت گیاه شده و به دنبال آن جذب کربن دی اکسید در گیاه را تسهیل کند و باعث رشد بهتر آن شود.

افزایش مقاومت در برابر فشار

استفاده از کود آمینو اسید برای افزایش مقاومت گیاه در برابر عوامل تنش زا بسیار موثر است. این عوامل تنش زا می‌توانند شامل شرایطی مانند کاهش رطوبت، تغییرات شدید دما مانند حرارت زیاد یا یخبندان، کم آبی و حمله‌ی آفت‌ها باشند که باعث آسیب دیدن گیاه، کاهش محصول دهی و کاهش کیفیت محصول آن شود. آمینو اسید می‌تواند گیاه را در برابر این عوامل تنش زا مقاوم سازد؛ به طور مثال استفاده از آمینو اسید برای گیاه بنجامین که نسبت به جابه‌جایی حساسیت بالایی دارد می‌تواند باعث جلوگیری از ریزش برگ‌های آن در اثر جابه‌جایی شود.

تقویت سیستم ایمنی گیاه

از فواید آمینو اسید برای گیاهان آپارتمانی، کمک به بهبود سیستم ایمنی می‌باشد. وجود این ماده در گیاه به مقدار کافی باعث تقویت دیواره‌ی سلولی در گیاه شده و همچنین به ترمیم بافت‌های آسیب دیده‌ی آن کمک می‌کند. مقاوم بودن دیواره‌ی سلولی در گیاه از این جهت اهمیت دارد که باعث افزایش مقاومت آن در برابر بیماری‌ها و آفت‌ها می‌شود. علاوه بر این‌ها وجود دیواره‌ی سلولی مقاوم در گیاه آن را در برابر شرایط تنش زا مانند یخبندان یا سموم مقاوم می‌سازد.

بهبود عملکرد روزنه‌های برگ

بر روی برگ‌های گیاه منافذ کوچکی وجود دارند که به آن‌ها روزنه‌ می‌گویند و در تبادل گازها نقش دارند. عملکرد صحیح روزنه‌ها در باز و بسته شدن برای گیاه بسیار اهمیت دارد، چراکه باعث کنترل میزان رطوبت در گیاه شده و دسترسی گیاه به گازهای مورد نیاز آن مانند کربن دی اکسید را آسان تر می‌کند. درصورتی که روزنه‌ها به درستی کار نکنند فتوسنتز و تعرق در گیاه کاهش می‌یابد و به دنبال آن جذب عناصر مورد نیاز گیاه کاهش یافته و رشد گیاه دچار اختلال می‌شود. عوامل بیرونی مانند نور، رطوبت، دما و عوامل درونی مانند غلظت آمینو اسید نقش تعیین کننده‌ای در عملکرد درست و به موقع روزنه‌ها دارد.

سخن آخر

در این مقاله به چند مورد از فواید آمینو اسید برای گیاهان آپارتمانی اشاره شد. بهبود ساختار خاک، تنظیم PH خاک، کلات کردن عناصر، القای گرده افشانی و افزایش گل دهی از دیگر مزایای استفاده از کود آمینو اسید به شمار می‌روند. شما می‌توانید برای خرید آمینو اسید با کیفیت به صفحه‌ی محصولات سایت کیمیا زرین مراجعه کنید.

منبع : https://kimiazarin.com/amino-acid-benefits-for-houseplants/

 


:: بازدید از این مطلب : 18
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : پنج شنبه 29 دی 1401
.

دکتر مهدی آنت بر این مسئله تاکید دارد که می توان با شناسایی ذهن و نیاز مشتری می توان فروش و مشتریان وفادار را افزایش داد و شکایات را به حداقل برسانیم.

شناسایی ذهن و نیاز مشتری

با شناسایی نیاز مشتری می توان محصولات موردنیاز آن ها را تامیین کرد و بخشی از شناسایی این موارد به فروشندگان و بازاریاب‌های فهیم، دانا و توانا بستگی دارد که شما می توانید در کسب و کارتان داشته باشید. کسب و کارهایی موفق می‌شوند که بتوانند سؤال‌های خوب از مشتریان بپرسند و خیلی خوب به صحبت‌های مشتریان گوش بدهند تا بتوانند به عمق خواسته و نیاز آن‌ها پی ببرند.

چند راهکار برای خواندن و شناسایی ذهن مشتری

1- محصول یا خدمات شما برای چه کسانی طراحی‌شده است؟

2- نقشه همدلی با مشتری بسازید.

3- برای خواندن و شناسایی ذهن مشتری کمین کنید.

4- نقشه همدلی خود را پرکنید

5- ایجاد پرسونای خریدار

روانشناس رفتار مشتری کیست؟ چرا در کسب و کار به او نیاز داریم؟

چگونه به خواسته مشتری پی ببریم؟

- پیش فرض های خود را دور بریزید : هر مشتری، می‌تواند خواسته و نیازهای متفاوتی داشته باشد. برای اینکه یک بازارایاب خوب و حرفه‌ای باشید باید توانایی شناسایی ذهن مشتری را داشته باشید و تمام تلاش خود را درصدد کشف نیاز او بکار برید.

- هر چقدر مشتری تان را بیشتر بشناسید، باز هم کافی نیست 

- اعتماد مشتری را جلب کنید

- گفتگوی یک طرفه، معمولا منجر به عقد قرارداد نمی‎شود : ارتباط شما با مشتری باید دو طرفه و موثر باشد

- شنیدن صدای مشتری، مهم ترین اولویت شما است!

- خود را برای گفتگو با مشتری آماده سازید

انواع نیازهای مشتری کدامند؟

نیازهای مشتری به دو دسته فیزیکی و روان‌شناختی تقسیم می‌شوند. به نیازهایی که به سادگی قابل تشخیص می‌باشند و برآورده کردن آن‌ها کاری به مراتب ساده‌تر است نیاز فیزیکی می گویند و به نیازهایی  که به مشتری در تصمیم‌گیری کمک می‌کنند نیاز روان شناختی می گویند. به عنوان مثال یک مشتری نیاز دارد در وقت خود صرفه‌جویی کند و استرس کمتری را برای خرید متحمل شود، به طور طبیعی او برندی را انتخاب می‌کند که فرآیند خرید و پرداخت بسیار راحتی داشته باشد. شناخت این دسته نیازها برای فروشندگان کار ساده‌ای نیست و تنها راه پی بردن به این دسته از نیاز مشتری، مصاحبه رو در رو با او  و یا مطالعه علمی رفتارهای مشتری است.

چه مواردی به عنوان نیاز مشتری به حساب می‌آید؟

برخی از نیازهای مشتریان که آن‌ها را به سمت خرید یک محصول یا درخواست یک خدمت می‌کشاند عبارتند از:

راحتی و سهولت 

آرامش ذهنی و جسمی

اثبات هویت اجتماعی

رفتار دوستانه

انصاف فروشنده

معرفی محصول جایگزین

داشتن اطلاعات مناسب از محصول

راه‌های مختلف برای بازخورد گرفتن از مشتری

با استفاده از پرسشنامه های کاغذی یا آنلاین سوالات چند گزینه ای از مشتریان بپرسید تا بتوانید راحتتر نیازهای مشتریان را شناسایی کنید. مصاحبه نیز می تواند راه حل مناسبی برای این موضوع باشد

شبکه های اجتماعی نیز یکی دیگر از این موارد است که میتواند میزان بازخورد مشتریان نسبت به یک برند خاص را دریافت کنید.:: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : چهار شنبه 28 دی 1401
.

استراتژی فروش برنامه‌ای برای دستیابی به هدف فروش است و فعالیت‌های فروش را هدایت می‌کند. استراتژی فروش نحوه پیروزی کسب‌وکار در رقابت، حفظ و افزایش مشتریان را برای آن کسب‌وکار شرح می‌دهد. استراتژی‌های فروش اغلب اوقات توسط مدیران شرکت‌ها با همراهی مدیران فروش و بازاریابی، تهیه می‌شود.

یک برنامه استراتژی فروش قوی می‌تواند پایه‌های تاسیس یک سازمان فروش منسجم و موفق ایجاد کند. بنابراین، باید سعی کنید الگوها، برنامه‌ها و نمونه استراتژی فروش و بازاریابی که توسط تیم‌های برتر فروش در سراسر جهان استفاده می‌شود را کشف و استفاده کنید. برای ایجاد یک استراتژی فروش موثر، ابتدا باید مشتری ایده آل خود را واقعا درک کنید. به­ همین علت بسیاری از فروشندگان، کارآفرینان و حتی افراد مستقل از یک استراتژی فروش در کار خود استفاده می‌کنند.

استراتژی فروش چیست؟

استراتژی فروش برنامه‌ای برای دستیابی به هدف فروش است و فعالیت‌های فروش را هدایت می‌کند. استراتژی فروش نحوه پیروزی کسب‌وکار در رقابت، حفظ و افزایش مشتریان را برای آن کسب‌وکار شرح می‌دهد. استراتژی‌های فروش اغلب اوقات توسط مدیران شرکت‌ها با همراهی مدیران فروش و بازاریابی، تهیه می‌شود. بدون وجود استراتژی فروش، در مدتی کوتاهی همه چیز به هم ریخته و عملکرد شرکت­‌ها سیر نزولی خواهد داشت.

چهار دلیل برای داشتن استراتژی فروش

قدرت در اولویت‌بندی : عناصر موثر در فروشتان را اولویت‌بندی کنید.

شناسایی بهتر مسیر : بهترین میسیر را برای رسیدن به اهداف سازمان یا کسب و کارتان را شناسایی کنید.

نجات از روزمرگی : سعی کنید با روزمره های شرکت درگیر نشوید.

تصمیم‌گیری‌های شفاف و دقیق : مشخص بودن استراتژی فروش بیشتر، راه را برای همه روشن می‌کند و مانع از بن‌بست‌های کاری می‌شود.

تفاوت استراتژی فروش و بازاریابی

استراتژی بازاریابی رویکرد کلی از روش­‌های بازاریابی محصولات است ولی استراتژی های فروش بیشتر به نحوه برنده شدن، حفظ و توسعه مشتریان می پردازند.

 

نحوه طراحی یک استراتژی فروش موفق

اهداف خود را مشخص کنید.

سوابق فروش را تجزیه‌ و تحلیل کنید.

ابتدا بازارهای کوچک را هدف قرار دهید

درباره مشتریان خود تحقیق کنید.

به نیازهای مشتری گوش کنید

شرکت خود را از رقبا متمایز کنید.

صبور باشید و مذاکره کنید.

مدیریت فروش چیست؟
 
مدیریت فروش فرآیند توسعه نیروی فروش، هماهنگی عملیات فروش و اجرای تکنیک‌های فروش است که به شما امکان می‌دهد اهداف کسب و کار را به طور مداوم برآورده کرده و حتی از آن پیشی بگیرید. شرکت باید در سطح تیمی و فردی در مورد هدف های فروش گفتگو کند و تصمیم بگیرد.
 
1 - فروش بر اساس دوره 2- معیار فروش بر اساس محصول 3 - منبع اصلی 4 - فروش به ازای هر سفارش 5- مشتریان جدید در مقایسه با مشتریان فعلی 6 - فروش بر اساس فعالیت های قبلی بازاریابی
 
مهدی آنت و نقش ارتباط موثر در فروش
دکتر مهدی آنت درباره ایجاد ارتباط موثر با مشتری در فروش، این توصیه را دارند:
 
ارتباط موثر یکی از موارد مهم فروش است برخورد فروشنده بسیار مهم است حتی ممکن است در خرید کالایی که حتی قصد خرید آن را نداریم ولی به دلیل طرز برخورد فروشنده نظرمان عوض شود.
 
نتایج یک استراتژی فروش موفق
 
مشخص شدن اهداف و مقاصد نهایی فروش و بازاریابی به صورت سالانه - ماهانه و فصل
تمامی فرآیند بازاریابی و فروش و همچنین ارزیابی عملکرد آن سیستمی است.
داشتن نقدینگی لازم برای تمام برنامه های توسعه ای
تاثیر نپذیرفتن از بازار رقابتی
استراتژی قیمت گذاری منصفانه و سودآور ترسیم شده است.
یکپارچه شدن فعالیت های منابع انسانی در بازاریابی و فروش
محقق شدن اهداف بالاتر از اهداف تعیین شده
 


:: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : سه شنبه 27 دی 1401
.

تعطیلات آخر هفته برای اکثر مردم زمان باارزشی محسوب می‌شود. گذراندن آخر هفته‌ای شاد و مفید پس از روزهایی پر از مشغله کاری، بسیار لذت‌بخش خواهد بود. همچنین، این تعطیلات زمان مناسبی است تا برای هفتهٔ جدید آماده شویم. ایجاد تعادل میان زمان استراحت و رسیدگی به امور مهم زندگی، هنر است.

دکتر آنت: بهتر است بدانید که چگونگی گذراندن آخر هفته‌ها تاثیر زیادی بر روزهای دیگر دارد.

چگونه برای تعطیلات آخر هفته شادتر برنامه‌ریزی کنیم؟

باید حتما برای تعطیلات آخر هفته خود برنامه‌ریزی داشته باشید تا آخر هفته های خود را به بطالت نگذارنید تا سبب خستگی و کسلی  در دیگر روزهای هفته نشوید. ما مواردی را نام میبریم که باید به آن ها برای تعطیلات آخر هفته توجه کنید.

توجه به نیازها

باید به نیازهای خود توجه کنید گاهی اوقات به تنهایی گاهی به باهم بودن و گاهی به ورزش کردن نیاز دارید پس لازم است به نیازهای خود توجه کنید

اولویت ها

آنچه برای برنامه‌ریزی برای آخر هفته‌ها اهمیت دارد، اولویت‌ها است. این امر شامل بزرگسال و کودک یا هر رده سنی دیگری می شود. به عنوان مثال اگر فرزند شما از لحاظ درسی به کمک نیاز دارد، بهتر است که چند تا از آخر هفته‌ها را به درس خواندن اختصاص دهد و وقت کمتری را صرف بازی و یا تماشای تلویزیون کند.

مشارکت و همفکری

باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که در آن از نظرات همه افراد استفاده شود. 

پیش بینی اتفاقات احتمالی

هنگام برنامه‌ریزی باید اتفاقات احتمالی را پیش بینی کنید.

کمی با خودتان وقت بگذرانید

لازم نیست تماما با دیگران باشید گاهی ادم نیاز دارد برای خودش وقت بگذارد.

کتاب بخوانید ، به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید ، به گیاهان و گل‌ها رسیدگی کنید ، چای یا قهوه بنوشید، یوگا و مدیتیشن تمرین کنید و….

نظافت را فراموش نکنید

آخر هفته‌ها بهترین زمان برای نظافت منزل، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، شستن و اتو کردن لباس‌ها و ملافه‌ها می‌باشد. 

 

چه عواملی باعث بروز اضطراب شروع هفته می‌شوند؟

اضطراب شروع هفته کاری نوعی اضطراب آینده است، اضطرابی که به هفته کاری که در پیش داریم مربوط می‌شود.

 

این اضطراب به‌ خصوص در غروب جمعه سراغ خیلی از ما می‌آید و علائمش عبارت‌اند از: بی‌قراری، کج‌خلقی و حس مبهم ناراحتی.

 

برای رهایی از این اضطراب راه های زیر برای شما پیشنهاد شده است:

 

-به ‌اندازه کافی بخوابید.

 

-بین کار و زندگی تعادل ایجاد کنید.

 

-برای آخر هفته برنامه ای مفرح بریزید.

 

-پنجشنبه‌ها را دریابید و در برنامه‌های آخر هفته‌تان روی پنجشنبه‌ها هم حساب باز کنید.

 

-فهرست کارهایتان را یادداشت کنید. در این صورت، درک بهتری از آنچه در پیش است خواهید داشت و کمتر دچار استرس خواهید شد.

 

-کارهای خانه مانند خرید و تمیزکاری را تلنبار نکنید و آن ها را در طول هفته به تدریج انجام دهید.

 

-روزهای شنبه هوای خودتان را داشته باشید. مثلا خودتان را به غذای محبوبتان مهمان کنید.

 

برنامه کاری و شخصی خود را بیش از حد شلوغ نکنید و همیشه ساعت‌هایی را هم خالی بگذارید.

 

-با مشاور روان‌شناس مشورت کنید.

 

چطور مثل افراد موفق تعطیلات آخر هفته خوبی داشته باشیم؟

 برای خانواده و دوستانتان کمی وقت بگذارید

مسافرت برای دور شدن از محیط کار بهترین گزینه است.

مدت زمانی از فضای مجازی دوری شوید، یک پیاده روی بدون تلفن می‌تواند احساس رهایی فوق العاده‌ای به شما بدهد.

کارهای داوطلبانه و خیرخواهانه می‌تواند یک تعادل بین کارهای هفته تان و حس و حال خوبتان ایجاد کند.

از انجام دادن کارهای روزمره خودداری کنید

برنامه ریزی:

برنامه‌ریزی درباره آخر هفته‌ها و انجام آن قبل از شروع هفته به این معنی است که شما می‌توانید جمعه را برای بیرون رفتن آماده کنید. افراد موفق ماه‌ها و سال‌های خود را برنامه‌ریزی می‌کنند، زیرا اگر در لیست کارهای کوتاه گیر افتاده‌ باشند، بتوانند کارهای بزرگ را انجام دهند.

اجتماعی بودن:

مطالعات درباره خوشبختی تجربه شده توسط مردم مشخص می‌کند که حس اجتماعی بودن خیلی بالاتر از رابطه‌های شخصی دیگر است.

باغبانی، آشپزی، کاردستی، بازی و ورزش برای تمام افراد در تمام هفته مهم است. برای داشتن شادی محض، برخی از مردم از ایجاد باغبانی لذت می برند.

 

 ملکرد خوب نیازمند مدیریت زمان استراحت نیز می باشد با هدف شارژ مجدد باتری هایتان. به این ترتیب است که موفق‌ترین مردم تعطیلات آخر هفته خود را سپری می‌کنند و کارها را انجام می دهند.

 

 شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم برای تعطیلات آخر هفته خود، هم به زندگی شخصی و هم به زندگی کاری خود اشتیاق و انگیزه بیشتری وارد نمایید. این که ما چگونه آخر هفته‌های خود را سپری کنیم، شاد و مفرح یا افسرده و دلگیر به ما بستگی دارد. خوب است که  مقاله مدیریت زمان و دلیل اهمیت آن را در سایت دکتر آنت مورد مطالعه قرار دهید.:: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : چهار شنبه 21 دی 1401
.

برای ارتباط و صحبت با دیگران باید اعتبار شخصیتی داشته باشیم اگرنداشته باشیم نمی توانیم ارتباط برقرار کنیم و صحبت هایمان اثر گذار نخواهد بود. هر چند اعتبار یک ‌شبه به وجود نمی‌ آید، اما با کوچک ‌ترین اشتباهی ممکن است کل آن از بین برود. پس باید به شدت مراقب آن باشیم.

کسب و افزایش اعتبار چگونه برایمان اتفاق می افتد؟

اعتبار به معنای مورد اعتماد و با ارزش بودن است. و بدست آوردن آن سخت و از دست آن آسان است . دیگران شما را نه تنها بر اساس عملکرد تان قضاوت می ‌کنند، بلکه بر اساس ارتباطات و رفتار تان به شما برچسب می ‌زنند. کلمات ما باید با رفتارمان همسو و هماهنگ باشد و علاوه بر به ثمر رساندن اهداف، ضروری است که اعتماد و اعتبار خود را افزایش دهیم.

چند راهکار مفید برای افزایش اعتبار در زندگی

راه های زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد، اگر قصد تقویت ویژگی های شخصیتی خود را دارید، پیشنهاد می کنیم بیشتر روی مشخصاتی که منجر به افزایش اعتبار تان می شوند تمرکز کنید.

راه هایی برای افزایش اعتبار شخصیتی و تبدیل شدن به یک انسان معتبر وجود دارد که در ادامه می پردازیم:

1 - قابل اعتماد باشید 2- ماهر باشید 3با ثبات باشید

4- موثق باشید

5- بی ریا باشید

6- متواضع باشید

7- مسئولیت پذیر باشید

8-وفادار باشید

9- رو راست باشید

10- به اصول پایبند باشید

افزایش اعتبار در محیط کار

از نظر دکتر مهدی آنت افزایش اعتبار در محیط کار در همه جوانب شغلی مهم ارزیابی می‌ شود و شما را کارمندی ارزشمند برای سازمان می کند و پیشرفت و افزایش حقوق و مزایا برای شما راحت تر از سایرین خواهد بود.

راه های افزایش اعتبار در محیط کار:

1 - به همکاران‌ تان اهمیت بدهید

2 - برای کسب اعتبار در محیط کار به ندانستن خود اعتراف کنید

3- مدام به راستگویی خود اعتراف نکنید

4- از اغراق کردن بپرهیزید

5- اسرار را فاش نکنید

6 - انتقاد ها را با دقت تمام ارزیابی کنید

7 - به ظاهر خود اهمیت بدهید

8 - از کلماتی مانند ببخشید، اووم و کلماتی از این نوع استفاده نکنید

9 باید چه زمانی صحبت کنید

 :: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : جمعه 16 دی 1401
.

سنسور صنعتی پرکاربرد نوری

امروزه سنسورها نقش مهمی در صنایع مختلف و همینطور زندگی روزمره‌ی ما ایفا می‌کنند. همانطور که در مقاله‌ی “انواع سنسورهای صنعتی” گفته شد، یکی از سنسورهای پرکاربرد در صنعت سنسور نوری یا فتوالکتریک می‌باشد. این سنسور به علت داشتن مزایایی چون پاسخ گویی بسیار سریع، توانایی تشخیص اجسام در فواصل دور، توانایی تشخیص انواع زیادی از اجسام با توجه به نوع سنسور و رزولوشن بالا، کاربردهای گوناگونی در صنایع پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی ساختار، کاربردها و انواع مختلف سنسور صنعتی پرکاربرد نوری می‌پردازیم.

 

ساختار و عملکرد سنسور نوری

سنسور صنعتی پرکاربرد نوری از یک منبع نور، یک فرستنده و یک گیرنده تشکیل می‌شود. منبع نور در بیشتر سنسورهای نوری امواج مادون قرمز است، اما در برخی از آن‌ها از نور مرئی قرمز، سبز یا آبی استفاده می‌شود. سنسور نوری می‌تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد. در نوع یک طرفه، فرستنده و گیرنده در کنار هم در یک محفظه قرار می‌گیرند و با قرار گرفتن جسمی در مقابل سنسور و بازتاب پرتو توسط آن، گیرنده‌ی سنسور پرتو را دریافت کرده و سنسور حضور جسم را تشخیص می‌دهد. در سنسور نوری دو طرفه، فرستنده و گیرنده رو به روی هم قرار دارند و در صورت قرار گرفتن جسم در میان آن‌ها، جسم مقداری از پرتو را جذب کرده و گیرنده تمام پرتو را دریافت نمی‌کند. به این ترتیب سنسور فعال شده و حضور جسم را تشخیص می‌دهد.

 

کاربرد سنسور نوری

با توجه به اینکه این سنسور توانایی تشخیص تقریبا همه‌ی اجسام را دارا بوده و سرعت و دقت بالایی دارد، می‌تواند کاربردهای گوناگونی در صنایعی چون صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی و صنایع الکترونیکی و رباتیک داشته باشد. از کاربردهای آن می‌توان به شمارش محصولات در خط تولید، تشخیص نقص در محصولات و تشخیص محتوای کنسروها اشاره کرد. این سنسور همچنین در مواردی مانند اسکن بارکد، تشخیص تراشه‌ها، تشخیص لیبل‌ها و برچسب‌ها، موقعیت یابی محصولات و ماشین آلات به کار می‌روند. از سنسور نوری در درهای اتوماتیک، ماشین‌های برش، چوبکاری، لاستیک، پلاستیک و ریخته‌گری نیز استفاده می‌شود.

 

انواع سنسور صنعتی پرکاربرد نوری

سنسورهای نوری بر اساس کاربرد دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به معرفی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم:

 

سنسور فیبر نوری

این گروه از سنسورهای نوری با استفاده از فیبر نوری کمیت‌های فیزیکی را شناسایی می‌کنند. از سنسور فیبر نوری در اندازه گیری‌های چند پارامتری استفاده می‌شود. این سنسور عملکرد دستگاه‌های اندازه گیری را بهبود داده و برای اندازه گیری از راه دور مناسب است.

 

سنسور لیزر

یکی از انواع سنسور صنعتی پرکاربرد نوری، سنسور لیزر است. از سنسور لیزر برای اندازه گیری پارامترهایی مانند جابه‌جایی و فاصله و همینطور شناسایی موقعیت اجسام استفاده می‌شود. این سنسور به عنوان یکی از دقیق ترین ابزارهای اندازه گیری شناخته می‌شود.

 

سنسور کنتراست

سنسور کنتراست همانطور که از نام آن بر می‌آید، قابلیت شناسایی کنتراست بین رنگ اجسام را دارا می‌باشد. این ویژگی باعث شده است که این سنسور در مواردی مانند تفکیک اجسام از یکدیگر بخصوص در خطوط تولید و بسته بندی و همینطور شمارش محصولات کاربرد داشته باشد.

 

پرده نوری ایمنی

یکی از مواردی که توجه به آن در صنایع و کارخانجات دارای اهمیت زیادی است، ایمنی کارکنان در مقابل خطرات احتمالی محیط می‌باشد. در این صنایع حفاظت از اشیای با ارزش نیز حائز اهمیت است. بنابراین، یکی از کاربردهای سنسور نوری در ایجاد پرده نوری ایمنی می‌باشد که در ایجاد محیط امن در اتوماسیون صنعتی نقش مهمی ایفا می‌کند.

 

سخن آخر

در این مقاله به بررسی ساختار، عملکرد و کاربرد سنسور صنعتی پرکاربرد نوری، که یکی از انواع سنسورهای مورد استفاده در صنعت می‌باشد پرداختیم. شما می‌توانید انواعی از این سنسورها را در صفحه‌ی محصولات بیداک و محصولات لمبرون مشاهده نمایید.

منبع : https://sensorsanatnovin.com/useful-industrial-optical-sensor/:: بازدید از این مطلب : 36
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : چهار شنبه 14 دی 1401
.

وقتی از ارتباط و مهارت ارتباطی حرف می‌زنیم، اعتماد و اعتمادسازی از جمله مفاهیمی هستند که بلافاصله در ذهن‌مان تداعی می‌شوند. اعتماد و اعتماد سازی پایه‌ اساسی هر رابطه ‌ای از نظر شغلی و شخصی است  و رابطه را پایدار می‌کند. 

اعتماد یک عمل دو طرفه است و شفافیت، تمایل به اشتراک گذاری و اعتبار از اصلی ترین مولفه هایی هستند که می توانند به شما در جلب اعتماد کمک کنند. :: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 113
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : سه شنبه 13 دی 1401

هوش عاطفی چیست؟

یکی از مفاهیم بسیار مهم در علم روان شناسی که بشدت در علوم دیگری چون مدیریت هم کاربرد پیدا کرده است، هوش عاطفی یا هوش هیجانی می باشد. جالب اینجاست که با اینکه این مفهوم پرکاربرد به طور عینی و عملی بیشترین کاربردش در زمینه مدیریت می باشد، اما بسیاری از مدیران هم حتی به درستی نمی دانند، هوش عاطفی چیست. از این رو در این مطلب قصد داریم به تفصیل به معرفی مفهوم پرکاربرد هوش عاطفی یا هوش هیجانی بپردازیم.

 :: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : یک شنبه 11 دی 1401

یکی از سخت‌ترین کارها در یادگیری یک مهارت، مطالعه و تمرین در مهارتی است که قبلاً بارها در مورد آن شنیده‌ایم و درباره‌اش بحث شده است.

یکی از بهترین نمونه‌ها در این زمینه، گوش دادن فعال (Active Listening) است که گاهی هم تحت عنوان گوش دادن موثر (Effective Listening) از آن یاد می‌شود (اگر چه این دو اصطلاح، تفاوت‌هایی جزئی هم با هم دارند).:: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : پنج شنبه 8 دی 1401

سنسور القایی برای تشخیص دور موتور

سنسور ابزاری است که در حضور محرک فیزیکی عکس العمل نشان داده و موجب تولید سیگنال الکتریکی می‌شود. این ابزار انواع مختلفی داشته و بر اساس پدیده فیزیکی مورد اندازه گیری در دسته‌هایی مانند سنسور موقعیت، دما، سرعت و حرکت طبقه‌بندی می‌شود. سنسورها همچنین بر مبنای اساس عمکرد در گروه‌های مختلفی قرار می‌گیرند. اساس عملکرد سنسورها می‌تواند شامل القای الکتریکی و الکترومغناظیسی، تغییر در مقاومت الکتریکی یا ظرفیت خازن و مواردی از این دست باشد. نوعی از سنسورها به نام سنسورالقایی به دلیل داشتن ویژگی‌هایی چون دقت بالا و مقاومت در شرایط سخت محیطی، کاربرد فراوانی در صنایع دارد. از کاربردهای این سنسور می‌توان به استفاده از آن در خطوط تولید، خطوط منتاژ و بسته بندی، قالب تزریق پلاستیک و کاربردهای دریایی اشاره کرد. از سنسور القایی برای تشخیص دور موتور نیز استفاده می‌شود. در این مقاله به چگونگی تشخیص دور موتور با استفاده از سنسور القایی می‌پردازیم.

 

اساس عملکرد سنسور القایی

همانطور که در مقاله‌ی “سنسور القایی چیست و چه کاربردی دارد؟” گفته شد، سنسور القایی نوعی سنسور مجاورتی یا غیر تماسی است که قابلیت تشخیص فلزات را دارا می‌باشد. این سنسور از سه بخش اصلی اسیلاتور، اشمیت تریگر و خروجی تشکیل می‌شود. اسیلاتور در محدوده‌ی تشخیص سنسور یک میدان الکترومغناطیسی با فرکانس بالا ایجاد می‌کند؛ با قرار گرفتن یک قطعه‌ی فلزی در این محدوده، در قطعه‌ی فلزی جریان‌های گردابی ایجاد می‌شود و مقداری از انرژی میدان را جذب می‌کند. این امر موجب کاهش دامنه‌ی میدان در اسیلاتور شده و این کاهش دامنه به اشمیت تریگر منتقل می‌شود؛ به این ترتیب قسمت خروجی تحریک شده و سنسور فعال می‌شود. بنابراین اساس عملکرد سنسور القایی تغییر در دامنه‌ی میدان الکترومغناطیسی می‌باشد.

 

استفاده از سنسور القایی برای تشخیص دور موتور

با توجه‌ به اساس عملکرد سنسور القایی، می‌توان نحوه‌ی استفاده از سنسور القایی برای تشخیص دور موتور را توضیح داد. در موتور دستگاه یک فلایویل (Flywheel) از جنس فلز تعبیه شده است که در هنگام چرخش موتور، همراه آن می‌چرخد. این قطعه که دارای تعداد مشخصی حفره در فواصل معین است، در محدوده‌ی تشخیص سنسور قرار می‌گیرد. با چرخش موتور و به دنبال آن چرخش فلایویل، زمانی که سطح صاف فلایویل در مقابل سنسور قرار می‌گیرد سنسور به دلیل تشخیص حضور فلز، فعال و زمانی که حفره‌ها در مقابل سنسور قرار می‌گیرند، سنسور غیر فعال می‌شود. به این ترتیب با چرخش فلایویل سنسور به صورت مداوم فعال و غیرفعال می‌شود. قطع و وصل شدن سنسور موجب فرستادن تعدادی پالس خروجی می‌شود. حاصل تقسیم تعداد پالس در دقیقه بر تعداد حفره‌های فلایویل، برابر با تعداد چرخش موتور در دقیقه یا به عبارتی دور موتور می‌باشد.

با بیان یک مثال ساده نحوه‌ی به کار گیری سنسور القایی برای تشخیص دور موتور آشکارتر می‌شود؛ اگر در فلایویل 10 عدد حفره با فواصل یکسان وجود داشته و تعداد پالس‌های خروجی از سنسور 1000 پالس در دقیقه باشد، با تقسیم تعداد پالس (1000) بر تعداد حفره‌ها (10)، می‌توان پی برد که موتور در یک دقیقه 100 دور چرخیده است؛ یعنی دور موتور برابر با 100RPM (Round Per Minute) می‌باشد. واضح است که با استفاده از این رابطه می‌توان با دانستن دور موتور و تعداد حفره‌های فلایویل، تعداد پالس‌های خروجی از سنسور را نیز محاسبه نمود. 

 

سخن آخر

سنسور القایی، سنسوری غیر تماسی است که به دلیل داشتن مزایای فراوان کاربرد گسترده‌ای در صنعت و زندگی روزمره پیدا کرده است. در این مقاله نحوه‌ی استفاده از سنسور القایی برای تشخیص دور موتور توضیح داده شد. شما می‌توانید برای خرید انواعی از سنسورهای القایی به صفحه‌ی محصولات بیداک و محصولات آتونیکس مراجعه نمایید.

منبع : https://sensorsanatnovin.com/engine-speed-detection-with-inductive-sensor/

 


:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : شنبه 3 دی 1401
.

بهترین برند کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی یکی از ابزارهایی است که برای مهار آتش سوزی از آن استفاده می‌شود. وجود این دستگاه در مکان‌هایی که احتمال وقوع آتش سوزی در آن‌ها وجود دارد، برای جلوگیری از گسترش آتش ضروری است. با توجه به این که کلاس‌های مختلفی از آتش سوزی وجود دارد، نحوه‌ی مقابله با آتش سوزی باید متناسب با نوع آتش باشد؛ بنابراین انواع مختلفی از کپسول‌های آتش نشانی برای مهار آتش سوزی استفاده می‌شوند. هر یک از انواع این کپسول‌ها حاوی مواد مختلفی مانند گاز کربن دی اکسید، فوم آتش نشانی، مواد هالوژنه، پودر و آب می‌باشند. با توجه به اهمیت وجود کپسول‌های آتش نشانی در مکان‌های مستعد آتش سوزی، تهیه‌ی بهترین برند کپسول آتش نشانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله به چند مورد از بهترین برندهای کپسول آتش نشانی اشاره می‌کنیم.

کپسول آتش نشانی روناک گاز خزر

شرکت روناک گاز خزر با 19 سال سابقه تولید کپسول‌های آتش نشانی به عنوان یکی از بهترین برندها، انواع مختلفی از کپسول‌های آتش نسانی را تولید می‌کند:

کپسول آتش نشانی پودر و گاز روناک خزر
بهترین محصول شرکت روناک گاز خزر کپسول آتش نشانی پودر و گاز تحت فشار می‌باشد که در اندازه‌های متنوعی از 1 کیلوگرم تا 75 کیلوگرم تولید می‌شود.

کپسول آب و گاز روناک گاز خزر
شرکت روناک گاز خزر کپسول‌های آتش نشانی نوع آب و گاز خود را در اندازه‌های متنوع از 6 لیتر تا 50 لیتر تولید می‌کند.

کپسول آتش نشانی فوم روناک گاز خزر
کپسول‌های آتش نشانی فوم این شرکت نیز در اندازه‌های متنوع از 6 لیتر تا 50 لیتر تولید و در بازار عرضه می‌گردد.

کپسول آتش نشانی بایا سیلندر
شرکت بایا سیلندر به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت‌های کپسول‌های آتش نشانی تولید کننده‌ی بهترین کپسول‌های CO2، آب و گاز و پودر و گاز می‌باشد.

کپسول  CO2بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی  CO2شرکت بایا سیلندر در اندازه‌های 2، 3، 4، 6، 12 و 30 کیلوگرمی تولید و به مشتریان عرضه می‌شود.

کپسول پودر و گاز بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی پودر و گاز این شرکت در اندازه‌های متنوع شامل 2، 3، 4، 6، 12، 25 و 50 کیلوگرم تولید می‌شوند.

کپسول آب و گاز بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر دارای تنوع کمتری نسبت به دو نمونه‌ی دیگر هستند. این کپسول‌ها در اندازه‌های 10، 25، و 50 لیتری ساخته می‌شوند.

کپسول آتش نشانی خزر سیلندر
شرکت خزر سیلندر یکی از بهترین تولید کننده‌های کپسول‌های آتش نشانی به شمار می‌رود که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده و انواعی از محصولات را تولید می‌کند:

کپسول فوم خزر سیلندر
شرکت خزر سیلندر این نوع از کپسول‌های آتش نشانی خود را در اندازه‌های 10، 25، 50، 60، 75 لیتری تولید می‌کند.

کپسول پودر و گاز خزر سلندر
این شرکت تولید کننده‌ی کپسول‌های آتش نشانی پودر و گاز در اندازه‌های 1، 2، 3، 4، 6، 12، 25 و 75 کیلوگرمی می‌باشد که برای آتش سوزی کلاس‌های  A, B, C, E مناسب هستند.

سخن آخر
باید به این نکته توجه داشت که ممکن است هر یک از شرکت‌های تولید کننده‌ی کپسول‌های آتش نشانی بر تولید نوع خاصی از این کپسول‌ها تمرکز بیشتری داشته باشند و کیفیت یک نوع از کپسول‌های آن‌ها بالاتر از سایر کپسول‌ها باشد؛ بنابراین شما باید با توجه به نیاز خود بهترین برند کپسول آتش نشانی از هر نوع را انتخاب نمایید.

منبع : https://azarkavin.com/news/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : شنبه 3 دی 1401
.

شاید هوش هیجانی یا هوش عاطفی یا EQ مفهوم جدیدی به نظر بیاید، اما واقعیت این است که همین مفهوم، با نام‌های متفاوت، بیش از یک قرن دغدغه‌ی روانشناسان بوده است.

EQ مخفف عبارت Emotional Quotient و به معنی هوش هیجانی است. به طور کلی باید گفت که هوش هیجانی، توانایی فرد در ادراک و دریافت احساسات و هیجانات خودش و همین طور دیگران می‌باشد. در واقع آنچه در هوش عاطفی یا هیجانی مورد توجه است، توانایی است که یک انسان در مقابله با چالش و بحران های زندگی دارد. به بیان ساده تر، اگر هوش عاطفی در شما بالا باشد، شما فردی با انگیزه، امیدوار و توانمند در حل مسئله هستید. علی رغم این ها، می‎ توانید بر استرس های روزانه خود غلبه کنید، خواسته های آنی و فوری خود را برای رسیدن به یک هدف بزرگتر به تعویق بیاندازید، قدرت تاب آوری خوبی دارید، خویشتن داری و مسئولیت پذیری نیز از دیگر ویژگی هایی است که در طول زندگی و در مواجهه با مشکلات، موجب پیروزی تان خواهند شد. بله، این ها تنها بخشی از اهمیت و ضرورت هوش هیجانی در زندگی شما است

 :: برچسب‌ها: وست ویژن , دکتر مهدی آنت , هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ,
:: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : بادبادک
ت : جمعه 2 دی 1401

نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
چت باکس
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی